Městský úřad Loket

T. G. Masaryka 1/69
357 33 Loket


Tel: 352 359 725

Email: mesto@loket.cz

Zobrazit úplné kontakty ...

Předpověď počasí
Počasí
Projekty realizované v Lokti v roce 2018 za finanční podpory Karlovarského kraje
  • Opravy a údržba cyklotras č. 6, č. 2016, č. 2017, č. 2022, č. 2228 a spojka na č. 6 pro rok 2018
  • Umělci regionu v Městské knihovně Loket 2018
  • IV. Open Air Silvestr Karlovarského kraje a Města Loket
Karlovartský kraj Živý kraj

Členové zastupitelstva

obrázek

Ing. Mgr. Petr Adamec, starosta  (BEZPP - PIRÁTI)

Tel.: 739 322 417
E-mail: p.adamec@loket.cz

obrázek

Jan Hadrava, místostarosta (BEZPP - NK) 

Tel.: 606 612 017
E-mail: j.hadrava@loket.cz

obrázek

Mgr. Jaromír Ungr  (NK - TOP 09)

Tel.: 604 487 353
E-mail: jaromir.ungr@seznam.cz

obrázek

Robert Picka (BEZPP - NK)

Tel.: 734 306 433
E-mail: pickarobert@gmail.com

obrázek

Karel Smolík (ODS)

Tel.: 602 490 944
E-mail: karelsmolik@seznam.cz

obrázek

Bc. Klára Rozsypalová (BEZPP - NK)

Tel.: 777 501 853
E-mail: k.rozsypalova@loket.cz

obrázek

Jan Smolík  (BEZPP - NK)

Tel.: 602 720 494
E-mail: j.smolik@loket.cz

obrázek

Mgr. Bc. Martin Stark  (BEZPP - ANO)

Tel.: 602 287 441
E-mail: martin.stark@seznam.cz

obrázek

Jaroslav Hlavsa  (ODS)

Tel.: 602 455 229 
E-mail: jahlavsa@seznam.cz

obrázek

Ing. Zdeněk Bednář  (BEZPP - TOP 09)

Tel.: 737 202 909
E-mail: bednarz60@seznam.cz

obrázek

Lubomír Stehlík  (NK - KONS)

Tel.: 602 332 550
E-mail: lubos-stehlik@seznam.cz

obrázek

Mgr. Petr Zahradníček  (TOP 09)

Tel.: 606 612 018
E-mail: petr.gardner@seznam.cz

obrázek

Roman Kvak  (BEZPP - PIRÁTI)

Tel.: 607 077 321
E-mail: r.kvak@loket.cz

obrázek

Patrik Stangar  (NK - NEZÁVISLÍ)

Tel.: 602 278 392
E-mail: elesta@volny.cz

obrázek

Mgr. Vítězslav Adamec, DiS (PIRÁTI)

Tel.: 722 443 732
E-mail: v.adamec@loket.cz